عمومی راه اندازی درگاه پرداخت آیدی پی

Roxana

عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر ویژه طلایی
کاربر ویژه پلاس
پسندها
1,541
وب سایت
xenforo.xyz
نسخه PHP
7.3
نسخه زنفورو
xenforo 2.2
  • شروع کننده موضوع
  • مدیر کل
idpay_512x512.png

سلام

همونطور که میدونید یکی از قابلیت های مهم انجمن ساز ها قابلیت پرداخت و کسب در آمد از اونهاست و ما امروز قصد داریم درگاه فوق العاده آیدی پی رو خدمت شما عزیزان معرفی کنیم...

آیدی پی چیست؟

آیدی پی [ پ ِ ] یک سیستم درگاه پرداخت شخصی و کارت خوان مجازی است.
بهترین و راحت ترین راه جهت دریافت پول، مناسب برای شرکت ها، نمایندگی های بیمه، صندوق های وام خانگی، مدیران ساختمان، کترینگ ها، فروشندگان کالا و خدمات.
شما با ایجاد یک حساب کاربری در آیدی پی و داشتن یک صفحه پرداخت شخصی با آدرس منحصر به فرد، از این به بعد می‌توانید برای مشتریانتان یک لینک ارسال نمایید که مشتری با کلیک بر روی آن به صفحه فروشگاه شما هدایت شده و بعد از پرداخت، وجه به حساب شما واریز و پیامکی برای طرفین ارسال می‌شود.
مثلا من در هنگام ثبت نام در سایت IDPay.ir نام کاربری mostafa را برای خودم انتخاب می‌کنم.
حالا من دارای یک درگاه پرداخت شخصی به آدرس IDPay.ir/mostafa و یک فروشگاه الکترونیک به آدرس IDPay.ir/mostafa/shop هستم که هر کسی با وارد شدن به این صفحه می‌تواند هر مبلغ دلخواه را به من پرداخت کند. به همین راحتی !!!

و اما ماژول آیدی پی برای زنفورو

شما با نصب افزونه آیدی پی شاید یک سیستم ساده و سریع و کار آمد خواهید بود. از جمله قابلیت های این افزونه می توان به
  • پرداخت سریع و آسان
  • داشتن بخش آزمایشگاه
  • سازگاری کامل با زنفورو
  • اتصال مستقیم به درگاه بانکی
  • سازگاری با افزونه حمایت مالی و فروش فایل
  • و....
اشاره کرد.

Screenshot_101.png

ما این افزونه را روی انجمن های پشتیبانی زنفورو نصب و راه اندازی کرده ایم و افزونه به درستی عمل میکند فقط یک مشکل کوچک دارد که با صحبتی که با وبسایت آیدی پی داشتیم قرار شده بزودی ورژن جدید این افزونه رو منتشر کنند تا کاربران بدون مشکل بتونن از آن استفاده کنند...

به محض انتشار نسخه جدید در همین تاپیک اعلام خواهیم کرد.

همچنین برای مشاهده دمو میتونید از همین انجمن اقدام به مشاهده و تست این افزونه کنید...

لینک دانلود افزونه
دانلود با لینک مستقیم

بالا